Bausch&lomb Soflens 59 - 6 szt.. Tanie oferty ze sklepów i opinie. Oceń produkt:

od 28,99 PLN

oszczędzasz do 49%

  • Producent: Bausch&Lomb
  • Kategoria: Soczewki kontaktowe
  • Ilość: 6

PROMOCJA! kup 2 opakowania soczewek SofLens 596 szt, a CashBack 10 zł*otrzymasz GRATIS! * Cashback w formie vouchera dodawany jest do zamówienia. Aktywny dla zamówień o wartości min. 10.01 zł, możliwy do zastosowania poprzez 6 miesięcy od momentu złożenia zamówienia.

Soczewki SofLens 59 to miękkie, miesięczne soczewki kontaktowe znajdujące się w ofercie marki Bausch Lomb. Charakterystyka soczewek Soflens 59: SofLens 59 to soczewki przeznaczone dla osób, które są krótkowidzami lub dalekowidzami.

Materiał, z którego wytwarzano soczewki SofLens 59 to Halafilcon B, który w połączeniu z wysokim stopniem uwodnienia soczewki (na poziomie 59%) pozwala osiągnąć najwyższy komfort noszenia soczewek. Specjalna budowa soczewki SofLens 59 zagwarantuje nadzwyczajną ostrość widzenia i zmniejsza interakcję między soczewką i powieką w trakcie mrugania.

wykorzystano tutaj postępową technologię UniFit. Pozwala ona m.in. Na równomierne rozmieszczenie masy soczewki i łagodne i komfortowe przesuwanie się soczewki po rogówce i pod powiekami. Dzięki postępowej technice soczewki szczególnie prędko i nadzwyczajnie dopasowuje się ona do kształtu oka.

SofLens 59 to soczewki nad wyraz odporne na powstawanie osadów białkowych, choćby pod koniec okresu ich stosowania. Dla kogo soczewki Soflens 59? Odbiorcami tych soczewek jest każdy, kto zmaga się krótkowzrocznością lub dalekowzrocznością.

bez dwóch zdań powinny wypróbować je osoby mające kłopot z doborem soczewek przez to, że cierpią na zjawisko suchego oka. Dodatkowo, jest to świetna propozycja dla tych, którzy szukają wysokiej klasy soczewek w wyjątkowo ciekawej cenie.

Pielęgnacja soczewek: Soczewki SofLens 59 są soczewkami miesięcznymi do użytkowania dziennego, a więc po zdjęciu ich z oka należy je starannie wyczyścić a następnie odłożyć na kilka godzin do pojemniczka wypełnionego płynem.

Do pielęgnacji soczewek SofLens 59 polecamy stanowczo płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny płyn do soczewek dostępny w naszej ofercie. Dostawa w 24 godziny dotyczy wyłącznie mocy ujemnych.

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Soczewki kontaktowe