Bausch&lomb Soflens 59 - 6 szt.. Tanie oferty ze sklepów i opinie. Oceń produkt:

od 28,99 PLN

oszczędzasz do 42%

  • Producent: Bausch&Lomb
  • Kategoria: Soczewki kontaktowe
  • Ilość: 6

Soczewki SofLens 59 to miękkie, miesięczne soczewki kontaktowe znajdujące się w ofercie cenionej producenta z branży optycznej - Bausch Lomb. Charakterystyka soczewek Soflens 59: Soczewki kontaktowe SofLens 59 to wysokiej jakości produkt, dedykowany dla osób dotkniętych takimi wadami wzroku jak krótkowzroczność i dalekowzroczność.

Szkła kontaktowe od Bausch Lomb przeznaczone są do miesięcznego używania. Zostały one wytwarzane z najwyższej jakości tworzyw - dzięki temu ich powierzchnia jest wysoce wytrzymała na powstawanie osadów białkowo - lipidowych i na osiadanie pyłków i zabrudzeń, a komfort używania jest bardzo wysoki przez cały czas ich noszenia - aż do ostatniego dnia.

Najwyższej jakości materiał z którego wytwarzano soczewki to Halafilcon B, który w połączeniu z wysokim uwodnieniem soczewki (na poziomie 59%), szczególnie wysoki komfort noszenia soczewek i utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia podczas noszenia szkieł kontaktowych.

ponadto artykuł charakteryzuje się szczególnie korzystną przepuszczalnością powietrza do rogówki, dzięki temu pole widzenia jest jak najszczególniej czyste i niczym niezmącone, a widoczność bardzo ostra i istotna.

W soczewkach Soflens 59 wykorzystano także innowacyjną technikę UniFit zapewniającą równomierne rozmieszczenie masy soczewki oraz szczególnie łagodne przesuwanie się soczewki po rogówce, a także pod powiekami - co pozwala uniknąć nieprzyjemnego uczucia tarcia i nadmiernej suchości oka, czy także podrażnień.

w dodatku produkt dzięki zastosowaniu prekursorskich technice jest w stanie nad wyraz momentalnie i skrupulatnie dopasować się do kształtu i rozmiaru oka. Zalety soczewek Soflens 59: Komfort, bezpieczeństwo i wygoda stosowania na najwyższym poziomie; nad wyraz wysoka niepodatność na tworzenie się osadów białkowo - lipidowych oraz powstawanie zabrudzeń, osiadanie bakterii i grzybów; Soczewka pozostaje nieruchoma na oku i nie zaburza ostrości widzenia; Nie sprawia - wyjątkowo nieraz spotykanego u osób noszących szkła kontaktowe - efektu suchego oka, gwarantując stosowny poziom nawilżenia; Miesięczny tryb podmiany soczewek sprawia,towar jest ekonomiczny i oszczędny.

Dla kogo soczewki Soflens 59? produkt dedykowany jest dla każdego klienta zmagającego się z wadami wzroku - takimi jak krótkowzroczność i nadwzroczność oraz dla osób poszukujących soczewek najwyższej jakości w nad wyraz dostępnej cenowo ofercie.

ponadto soczewki zalecane są dla osób, które: mają skłonność do częstego występowania zjawiska suchego oka podczas użytkowania soczewek kontaktowych; aktywnych, uprawiających sport oraz kochających duże dawki ruchu; wszystkich tych, którzy preferują soczewki planowanej podmiany, aniżeli szkła jednodniowe.

Pielęgnacja soczewek: Ponieważ soczewki kontaktowe Soflens 59 to produkt miesięczny do dziennego stosowania - należy otoczyć je szczególną higieną i pielęgnacją. Każdego wieczora po usunięciu soczewek z oczu należy przechowywać je w specjalnym pojemniczku wypełnionym płynem do dezynfekcji oraz przechowywania szkieł kontaktowych.

Zaleca się do tego celu płyny z rodziny Clean Active, bądź także każdy inny płyn przystępny w ofercie sklepu. Soczewki dostępne są też w promocyjnym opakowaniu: WYPRZEDAŻ - SofLens 59 - 6 szt. +0,75 wysyłka w 24 godziny dotyczy wyłącznie mocy ujemnych.

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Soczewki kontaktowe