Soflens 38 6 szt. marki Bausch. Tanie oferty ze sklepów i opinie. Oceń produkt:

od 41,98 PLN

oszczędzasz do 40%

  • Producent: Bausch
  • Kategoria: Soczewki kontaktowe
  • Ilość: 6

Soczewki SofLens 38 zostały wytwarzane przez firmę Bausch Lomb. To dziś uznany na całym świecie firma soczewek kontaktowych, płynów do pielęgnacji szkieł czy kropli do oczu, a w jego ofercie widoczną pozycję odgrywają właśnie soczewki SofLens 38.

Charakterystyka soczewek SofLens 38: Soczewki SofLens 38 to miękkie, sferyczne, hydrożelowe soczewki kontaktowe wielokrotnego stosowania. Można je stosować poprzez miesiąc i dopiero po upływie tego okresu sięgnąć po nową parę szkieł.

Nadają się dla osób zmagających się zarówno z krótkowzrocznością, jak i dalekowzrocznością. Ich największą zaletą jest wyjątkowo dobry stosunek jakości do ceny. W ciekawej cenie dostaje się soczewki komfortowe, trwałe i bezpieczne dla zdrowia oczu, które można swobodnie stosować aż do 30 dni bez obaw, iż spowodują infekcje, suchość oka czy inne dokuczliwe przypadłości.

SofLens 38 to postępowy artykuł dla osób szukających prawidłowego wyrobu w przystępnej cenie. Szkła kontaktowe wyprodukowano z wyjątkowo trwałego, niejonowego materiału Polymacon. Dzięki jego zaimplementowaniu na soczewkach nie odkładają się osady białkowe.

Komfort ich noszenia zagwarantuje także pokaźne uwodnienie na poziomie 38%. Ponadto soczewki SofLens 38 znamionują się wysoką tleno-przepuszczalnością, więc mogą konkurować ze szkłami o wyższym nawilżeniu. Soczewki SofLens 38 świetnie układają się na oku i dostosowują do niego, dzięki czemu niezwykle prawidłową ostrość widzenia.

By je wyprodukować, marka Bausch Lomb skorzystała nie tylko z technologii wytłaczania, ale także Reverse Process III. Metoda ta to sprawne połączenie odlewu wirowego, a także obróbki skrawaniem. Soczewki SofLens 38 są tak skonstruowane, by ułatwić ich codzienne zakładanie i ściąganie.

Wpływa na to m.in. Trafnie wyprofilowany zarys soczewek czy ich delikatne zabarwienie. Dla kogo soczewki SofLens 38? Soczewki SofLens 38 to wyrób dla krótkowidzów albo dalekowidzów poszukujących ekonomicznego produktu optycznego o korzystnych parametrach.

Mogą z nich skorzystać równocześnie osoby już od lat stosujące soczewki, jak i nowi użytkownicy, którzy pierwszy raz sięgają po tego typu rozwiązanie. Soczewki SofLens 38 będą także wyśmienitym wyborem dla entuzjastów aktywności fizycznej, którym zależy na swobodnym uprawianiu sportów, bez obawy o przemieszczanie się szkieł czy ich wypadnięcie.

Pielęgnacja soczewek: Soczewki Soflens 38 to soczewki miesięczne, więc można je użytkować do 30 dni. Aby nie doprowadzić do suchości oczu, infekcji czy innych dolegliwości, należy szkła kontaktowe zdejmować codziennie na noc.

nad wyraz ważne jest także to, aby soczewki SofLens 38 przechowywać w specjalnym pojemniczku z płynem, np. Clean Active. Te sam roztwór powinien posłużyć do regularnego, codziennego czyszczenia soczewek. Dostawa w 24 godziny dotyczy tylko mocy ujemnych w BC 8.7.

Soczewki w pozostałych parametrach wysyłane są w terminie około 15 dni roboczych.

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Soczewki kontaktowe