PureVision Toric 6 szt.. Tanie oferty ze sklepów i opinie. Oceń produkt:

od 149,99 PLN

oszczędzasz do 13%

  • Producent: Bausch&Lomb
  • Kategoria: Soczewki kontaktowe
  • Ilość: 6

nowoczesne soczewki, które umożliwiają komfort podczas całego dnia i nocą. Z propozycją Bausch Lomb to realne. Amerykańskie przedsiębiorstwo od 1953 roku proponuje klientom różne progresywne rozwiązania, do których obecnie zaliczyć także m.in.

soczewki kontaktowe marki PureVision. Charakterystyka soczewek PureVision Toric: Soczewki toryczne PureVision Toric to miesięczne astygmatyczne soczewki kontaktowe. Wykonane pozostały z materiału silikonowo-hydrożelowego.

Dzięki takiemu połączeniu tworzyw soczewka cechuje się wysokimi parametrami; równocześnie jest w stanie dostarczyć oczom więcej tlenu niż podobne rozwiązania na rynku (parametr Dk/t wynosi 112).

To właśnie ta zdolność przepuszczania tlenu pozwala użytkownikom soczewek torycznych PureVision Toric radować się przedłużonym komfortem. Lecz to nie wszystko! Przy powstaniu soczewek zastosowano nowoczesny materiał Balafilcon A oraz technikę AerGel.

Obydwa te rozwiązania powodują, że soczewka w udoskonalonym stopniu przepuszcza tlen. Ponadto AerGel wpływa pozytywnie na zdolność soczewki do transportu płynów. Ta cecha soczewki pozwala jej prędko zaadaptować się na powierzchni oka, zaraz po założeniu.

Dla kogo soczewki PureVision Toric? Użytkownicy PureVision Toric mogą nosić soczewki przez 30 dni i 30 nocy, cieszyć się nieustannym komfortem i zapomnieć o wadzie wzroku. Projekt soczewki uwzględnia wygodę użytkowników podczas snu - przewidziano m.in.

specjalny stabilizator, dzięki czemu soczewka w nocy nie przekręca się na oku. Co najważniejsze, podczas 30 dni bezustannego noszenia, soczewka pozostaje w pełni bezpieczna dla oka. PureVision Toric przypadną do gustu każdemu, kto: ceni wysoki komfort podczas noszenia soczewek kontaktowych; ma 20-30 lat i cierpi na astygmatyzm; chciałby skorzystać z rozwiązania, łączącego w sobie dostępną cenę i wysoką jakość; z powodu wady wzroku nie chce rezygnować z aktywnego trybu życia; poszukuje rozwiązania uniwersalnego, które można stosować w rozmaitych trybach (soczewki PureVision Toric sprawdzą się nie tylko w nieprzerwanym trybie 30-dniowym, lecz też w trybie mieszanym i dziennym).

Pielęgnacja soczewek: Niewątpliwym atutem soczewek PureVision Toric jest fakt, że pozwalają one cieszyć się nieustannym komfortem i równocześnie nie wymagają od użytkownika uzupełniającej pielęgnacji. W przypadku wyboru ciągłego trybu ich użytkowania, użytkownik nie zdejmuje soczewki poprzez okres 30 dni i 30 nocy, a więc nie musi podejmować żadnych działań pielęgnacyjnych.

Z kolei, jeśli decydujemy się używać soczewek PureVision Toric w trybie dziennym lub mieszanym, wymagana jest pielęgnacja, tak jak w przypadku każdych innych soczewek kontaktowych. Należy więc wyczyścić soczewki za pomocą specjalnego płynu, a następnie odłożyć je na co najmniej kilka godzin do pojemniczka wypełnionego tymże płynem.

Aby zachować soczewkę w korzystnym stanie, starczy wybrać dowolny płyn z kolekcji Clean Active albo inne rozwiązanie, które proponujemy w naszym sklepie.

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Soczewki kontaktowe