PureVision Toric 6 szt.. Tanie oferty ze sklepów i opinie. Oceń produkt:

od 149,98 PLN

oszczędzasz do 13%

  • Producent: Bausch&Lomb
  • Kategoria: Soczewki kontaktowe
  • Ilość: 6

PROMOCJA! kup 1op.soczewek PureVisionToric 6 szt, a płynReNu Multiplus 60 mlotrzymasz GRATIS*! *UWAGA! Termin przydatności płynu: do końca lutego 2018r. Soczewki PureVision Toric to astygmatyczne soczewki kontaktowe, które oferuje jeden z największych producentów soczewek marka Bausch Lomb.

Charakterystyka soczewek PureVision Toric: PureVision Toric to miesięczne soczewki silikonowo-hydrożelowe, do wykonania których zastosowano materiał Balafilcon A. Soczewki PureVision Toric powstały przy wykorzystaniu technologii AerGel, dzięki której soczewki mają wysoką zdolność przepuszczania tlenu i zwiększoną zdolność do transportu płynów poprzez soczewkę, co z kolei przekłada się na szybką adaptację soczewki na powierzchni oka.

Soczewki PureVision Toric dostarczają oczom kilkakrotnie więcej tlenu klasyczne astygmatyczne soczewki silikonowo-hydrożelowe (Dk/t=112). PureVision Toric zaprojektowano w taki sposób, aby móc nosić je bez zdejmowania przez okres 30 dni i nocy.

Jest to w pełni bezpieczne dla oka. Nie trzeba też martwić się jakością widzenia, ponieważ PureVision Astygmatyzm wyekwipowano w stabilizator, dzięki któremu soczewka nie przekręca się na oku, nawet w czasie snu.

Dla kogo soczewki PureVision Toric? PureVision Toric to soczewki wykonane dla najszczególniej wymagających użytkowników soczewek kontaktowych. Niewątpliwie powinny wypróbować je osoby, które nie mogą się zdecydować, czy chcą nosić soczewki w trybie dziennym, mieszanym, czy ciągłym.

PureVision Toric można stosować w dowolnej konfiguracji. PureVision Toric to soczewki idealne dla osób, które: są pomiędzy 20-30 rokiem życia i prowadzą dynamiczny tryb życia, poszukują wysokiej jakości soczewek torycznych w niebanalnej cenie.

Pielęgnacja soczewek: Soczewki PureVision Toric wykorzystywane w trybie ciągłym nie wymagają żadnej pielęgnacji. W przypadku stosowania ich w trybie mieszanym albo dziennym, po ich zdjęciu wymagane jest wyczyszczenie ich płynem do soczewek i odłożenie na kilka godzin do pojemniczka wypełnionego płynem.

Do pielęgnacji soczewek PureVision Toric polecamy płyny z serii Clean Active lub każdy inny płyn dostępny w naszej ofercie.

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Soczewki kontaktowe