Purevision® multifocal 6 szt. marki Bausch & lomb. Tanie oferty ze sklepów i opinie. Oceń produkt:

od 159,99 PLN

oszczędzasz do 20%

  • Producent: Bausch & Lomb
  • Kategoria: Soczewki kontaktowe
  • Ilość: 6

Soczewki PureVision Multifocal to miękkie soczewki przeznaczone do korygowania wady prezbiopii, znajdujące się w ofercie producenta Bausch Lomb. Charakterystyka soczewek PureVision Multifocal: PureVision Multifocal to soczewki progresywne, których zadaniem jest zapewnienie wyraźnego widzenia na odległości dalekie, bliskie, a także pośrednie.

Jest to realne dzięki zastosowaniu technice All-Distance Optics. PureVision Multifocal to jedyne multifokalne soczewki silikonowo-hydrożelowe, do stworzenia których użyto materiał AerGel. Dzięki niemu soczewki są bardziej oporne na powstawanie osadów białkowych na jej powierzchni i adekwatnie nawilżone przez cały okres ich stosowania.

dodatkowo, AerGel sprawia, że do oczu dostaje się stosowna ilość tlenu, co przekłada się na długotrwałe uczucie komfortu. Soczewki PureVision Multifocal wykonano z myślą o osobach, które nie chcą każdego dnia zakladac i zdejmować szkieł.

Można je nosić w trybie ciągłym (poprzez 30 dni i 29 nocy bez zdejmowania). Dla kogo soczewki PureVision Multifocal? PureVision Multifocal to soczewki asygnowane dla osób z wadą starczowzroczności, która z zasady pojawia się po 45-50 roku życia.

PureVision Multi-Focal są więc rewelacyjne dla osób, które: chcą cieszyć się znacznym widzeniem bez naprzemiennego wkładania dwóch par okularów korekcyjnych, są energiczne, nawet po przekroczeniu 50 roku życia chcą dalej cieszyć się użytkowaniem soczewek.

Pielęgnacja soczewek: Soczewki PureVision Multifocal nie wymagają pielęgnacji, pod warunkiem, iż są noszone w trybie ciągłym. Jeśli są stosowane w trybie mieszanym lub dziennym konieczna jest ich pielęgnacja płynami czyszczącymi.

Do pielęgnacji soczewek PureVision Multifocal polecamy nad wyraz płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny płyn do soczewek dostępny w naszej ofercie. W niektórych przypadkach okres oczekiwania na te soczewki może wynosić do 15 dni roboczych.

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Soczewki kontaktowe