Dailies Total 1 Multifocal 30 szt.. Tanie oferty ze sklepów i opinie. Oceń produkt:

od 139,90 PLN

oszczędzasz do 7%

  • Producent: ALCON
  • Kategoria: Soczewki kontaktowe
  • Ilość: 30

Soczewki Dailies Total 1 Multifocal to najnowsze soczewki multifokalne asygnowane do codziennej zamiany, dostępne w ofercie jednego z największych producentów soczewek na świecie, marki Alcon Vision Care.

Charakterystyka soczewek Dailies Total 1 Multifocal: Soczewki Dailies Total 1 Multifocal to pierwsze i jedyne na świecie jednodniowe szkła kontaktowe z Gradientem Uwodnienia asygnowane dla osób zmagających się z prezbiopią.

Ich cechą charakterystyczną jest oryginalny materiał o nazwie Delefilcon A, który wyekwipowano w gradient uwodnienia. Oznacza to, iż wewnętrzna powłoka soczewki mieści 33% wody i zmienia się do 80% na jej powierzchni, a na najmocniej zewnętrznej części może dochodzić choćby do 100% co przekłada się na wysoki komfort noszenia szkieł kontaktowych przez cały dzień.

Dailies Total 1 Multifocal zaopatrzono w technologię SmarTears, która zawiera fosfatydylocholinę naturalny element łez. Dzięki temu łagodzi objawy suchości oczu, naturalnie występującej u osób po 40-tym roku życia.

w dodatku, wykorzystana do ich produkcji kompozycja PrecisionProfile zagwarantuje ostre widzenie jednocześnie w strefie bliskiej, pośredniej i dalekiej. Soczewki Dailies Total 1 Multifocal mają jasnoniebieskie zabarwienie VISITINT, które upraszcza zakładanie i manipulowanie soczewką.

Dla kogo soczewki Dailies Total 1 Multifocal? Dailies Total 1 Multifocal to soczewki produkowane z myślą o osobach z wadą prezbiopii. Na dodatek, zalecane są tym którzy: chcą nosić soczewki kontaktowe nawet po 50-tym roku życia, nie chcą nosić dwóch par okularów korekcyjnych, zmagają się z problemem suchości oczu, prowadzą energiczny tryb życia, preferują szkła kontaktowe podlegające codziennej wymianie.

Specyfikacja: Materiał: Delefilcon A Dk/t: 156 Grubość centralna: 0,10 mm Zabarwienie: Light Blue VISITINT Wewnętrzna zawartość wody: 33% Powierzchniowa zawartość wody: 80% Addycja LO: do +1,25 Addycja MED: +1,50 do +2,00 Addycja HI: +2,25 do +2,50

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Soczewki kontaktowe