Dailies Total 1 Multifocal 30 szt.. Tanie oferty ze sklepów i opinie. Oceń produkt:

od 147,49 PLN

oszczędzasz do 2%

  • Producent: ALCON
  • Kategoria: Soczewki kontaktowe
  • Ilość: 30

Soczewki Dailies Total 1 Multifocal to najnowsze soczewki multifokalne asygnowane do codziennej zamiany, dostępne w ofercie jednego z największych producentów soczewek na świecie, marki Alcon Vision Care.

Charakterystyka soczewek Dailies Total 1 Multifocal: Najnowsza sugestia Alcon Vision Care to pierwsze soczewki, które wyekwipowane zostały w gradient uwodnienia. Dzięki temu trafne będą dla osób, które na co dzień zmagają się z prezbiopią - schorzeniem, które sprawia, że przedmioty znajdujące się blisko jawią się jako zamazane i niewyraźne.

Wszystko dzięki innowacyjnemu materiałowi zwanemu Delefilcon A. To on zagwarantował wysokie nawodnienie soczewki, które w wewnętrznej jej części równa się 33%, w zewnętrznej sięga 80%, a w najistotniej zewnętrznej może wynosić choćby 100%.

Te właściwości sprawią, że od dzisiaj możesz radować się komfortem w trakcie całodziennego noszenia soczewek innowacyjnych. Kolejne udogodnienie zagwarantuje technika SmarTears. Dzięki niej jednodniowe soczewki Dailies Total 1 Multifocal zawierają naturalny komponent łez, zwany fosfatydylocholiną.

Pozwala to na maksymalne dopasowanie soczewki do naturalnych potrzeb oka. Na skutek czego choćby wymagające oko, które ma skłonności do przesuszania, będzie mogło radować się wydłużonym komfortem. Problemy z suchością oka są naturalnym zjawiskiem, które nasila się u osób po 40 roku życia.

Z soczewkami Dailies Total 1 Multifocal, niezależnie od wieku, będziesz mógł się cieszyć wysoką jakością widzenia i wygodą, towarzyszącą ci przez cały dzień. By obraz był jeszcze ostrzejszy, soczewka wzbogacona pozostała o technologię PrecisionProfile, która pozwala cieszyć się widocznym widzeniem w strefach: bliskiej, pośredniej i dalekiej.

Z kolei bezproblemowe i nietrudne nakładanie soczewki ułatwi jej jasnoniebieskie zabarwienie w technologii VISITINT. Dla kogo soczewki Dailies Total 1 Multifocal? nowoczesna propozycja Alcon Vision Care nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania u osób, które poszukują wygodnej metody korekcji wzroku.

Skorzystają więc na nich osoby aktywne, uprawiające sporty, dynamiczne i takie, które nie chcą nosić przy sobie dwóch par okularów. Jednodniowe soczewki postępowe Dailies Total 1 Multifocal to opcja, która spełni specyficzne wymogi osób zmagających się z suchością.

Dzięki odpowiednim wartościom parametrów i postępowemu projektowi zapewnią wygodę również użytkownikom po 50-tym roku życia. Każdy zasługuje na to,radować się perfekcyjnym widzeniem, komfortem i nieskrępowanym korzystaniem z aktywności fizycznych.

To właśnie ta zasada przyświeca stworzeniu bezprecedensowych soczewek, które dobrane są także do potrzeb starzejącego się oka. Dzięki Alcon Vision Care ostre widzenie z pomocą soczewek kontaktowych dostępne jest dla szerszej grupy osób!

nieustanne poszukiwanie nowych technice i wyposażanie soczewki w kolejne udogodnienia sprawiło, iż z okularów zrezygnować mogą osoby, dla których do tej pory wykorzystywanie soczewek kontaktowych było niedostępne lub wiązało się z wieloma przykrymi dolegliwościami.

Oczekiwana użytkowników soczewek kontaktowych są coraz pokaźniejsze. Na szczęście, dzięki Alcon Vision Care nawet najbardziej wymagający konsumenci mogą znaleźć rozwiązania swych problemów z widzeniem. Właściwości soczewek Dailies Total 1 Multifocal: Materiał: Delefilcon A Dk/t: 156 Grubość centralna: 0,10 mm Zabarwienie: Light Blue VISITINT Wewnętrzna zawartość wody: 33% Powierzchniowa zawartość wody: 80% Addycja LO: do +1,25 Addycja MED: +1,50 do +2,00 Addycja HI: +2,25 do +2,50

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Soczewki kontaktowe